MÖBLER / Bord / Skrivbord 14409224
nr 1440 9224
Skrivbord
1890-tal. Bredd: 108, djup: 57 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 20 december 2021
kl 20:38:24
500 kr
600 kr
700 kr